top of page

Personalo atranka

Ar Jums kyla sunkumų rasti tinkamą darbuotoją, kuris atitiktų Jūsų poreikius? O gal Jums tiesiog trūksta laiko atlikti efektyvią paiešką ir atranką? Mes esame patyrę personalo atrankos specialistai, padedame įmonėms rasti tinkamus darbuotojus, atitinkančius jų reikalavimus ir poreikius.

Mūsų įmonė specializuojasi personalo atrankos paslaugose, kurios yra pritaikytos jūsų verslo poreikiams. Mes naudojame pažangias atrankos technologijas ir metodikas, siekdami užtikrinti, kad gautumėte tik geriausius kandidatus, kurie atitinka jūsų įmonės kriterijus.

Personalo atrankos paslaugos apima detalią darbo vietos analizę, kandidatų paiešką, interviu, vertinimą ir rekomendacijas. Mes atsižvelgiame į jūsų įmonės kultūrą, verslo tikslus ir poreikius, kad galėtume rasti patikimus ir kompetentingus darbuotojus, kurie prisidės prie jūsų verslo sėkmės.

Kodėl pasirinkti mūsų personalo atrankos paslaugas? Mes pasižymime profesionalumu, efektyvumu ir individualiu požiūriu į kiekvieną klientą. Mūsų specialistai turi didelę patirtį personalo atrankos srityje ir puikiai supranta rinkos tendencijas bei verslo poreikius. 

Jei jums reikia patikimos ir profesionalios personalo atrankos paslaugos, susisiekite su mumis jau šiandien! 

Kaip tai veikia?

Jūsų poreikiai

Susisiekite ir pateikite informaciją apie save ir jums reikalingus darbuotojus

Paieška

Naudodamiesi ilgamete patirtimi, surinkta duomenų baze bei kitomis priemonėmis ieškosime jums tinkamiausių darbuotojų

Atranka

Vykdome pirminį kandidatų vertinimą, interviu. Jums pateikiame geriausiai tinkančius kandidatus. Dirbame tol kol randame jūsų poreikius tenkinantį darbuotoją.

KONTAKTAI

UAB "Be More"

K. Donelaičio g. 75C, Kaunas

+370 685 20222

  • LinkedIn

Susisiekite su mumis:

Jūsų žinutė gauta! Susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau

bottom of page