top of page
Image by Supliful - Supplements On Demand

Maisto papildų, medicinos prietaisų, bei kosmetikos produktų notifikavimo paslaugos Lietuvoje, bei kitos ES šalyse

Teikiame notifikavimo paslaugas Lietuvoje, bei kitose Europos Sąjungos šalyse

Atliekame maisto papildų, medicinos prietaisų, bei kosmetikos produktų notifikavimo paslaugas Lietuvoje bei kitose ES šalyse. Esame vieni iš lyderių rinkoje. Mūsų ekspertų komanda turi ilgametę patirtį maisto papildų notifikavimo srityje, todėl galime garantuoti, kad jūsų produktas bus tinkamai užregistruotas laikantis visų galiojančių norminių ir teisės aktų, bei atitiks keliamus nacionalinius ir tarptautinius reikalavimus.

 

Atliekame pilną notifikavimo (registravimo) paslaugą: dokumentacijos vertinimą, parengimą, pateikimą, ženklinimo patikrinimą, bendravimą su valstybinėmis institucijomis, atstovavimą iki notifikavimo (registravimo) proceso pabaigos.

Maisto papildų notifikavimas

Medicinos prietaisų registravimas

Kosmetikos produktų notifikavimas

Produktų ženklinimo taisyklių atitikimas

Susisiekite dėl nemokamos konsultacijos

Mūsų paslaugas renkasi

Maisto papildų notifikavimas, BE-MORE

Maisto papildų notifikavimas

Maisto papildų notifikavimas Lietuvoje yra svarbus procesas, kurį reglamentuoja Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT). Pagrindiniai notifikavimo žingsniai:​

Pranešimo teikimas. Nuo 2016 m. balandžio 15 d., visi Lietuvos rinkai tiekiami maisto papildai turi būti pranešti VMVT.

Reikalingų dokumentų paruošimas ir pateikimas. Pateikiant pranešimą pridedamas maisto papildo etiketės pavyzdys, maisto papildo tvarkymo subjektą identifikuojantys duomenys, kontaktiniai duomenys, jei įvežama iš trečiųjų šalių - maisto papildo laboratorinio tyrimo protokolas, maisto papildų gamintojo išduotas dokumentas, kuriame nurodytos produkto sudedamosios dalys ir jų paskirtis ir kit.

Susisiekite su mumis, jeigu Jums reikalinga maisto papildų notifikavimo paslauga.

 • Maisto papildų notifikavimas
  Maisto papildų notifikavimas Lietuvoje yra svarbus procesas, kurį reglamentuoja Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT). Pagrindiniai notifikavimo žingsniai:​ Pranešimo teikimas. Nuo 2016 m. balandžio 15 d., visi Lietuvos rinkai tiekiami maisto papildai turi būti pranešti VMVT. Reikalingų dokumentų paruošimas ir pateikimas. Pateikiant pranešimą pridedamas maisto papildo etiketės pavyzdys, maisto papildo tvarkymo subjektą identifikuojantys duomenys, kontaktiniai duomenys, jei įvežama iš trečiųjų šalių - maisto papildo laboratorinio tyrimo protokolas, maisto papildų gamintojo išduotas dokumentas, kuriame nurodytos produkto sudedamosios dalys ir jų paskirtis ir kit. Susisiekite su mumis, jeigu Jums reikalinga maisto papildų notifikavimo paslauga.
 • Medicinos prietaisų registravimas
  Medicinos prietaisų registravimas yra svarbus procesas, kuris Lietuvoje yra reglamentuojamas Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos. Šis procesas apima:​ Registravimo reikalavimų atitikimą. Naujų medicinos priemonių registravimo reikalavimų nustatytų Europos parlamento ir Tarybos atitikimas.​ Registravimo procedūra. Registravimui skirtų dokumentų pildymas, parengimas ir pateikimas. Registravimas duomenų bazėse. Registravimas Europos medicinos priemonių duomenų bazėje EUDAMED ir Valstybinėje akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyboje. Susisiekite su mumis, jeigu Jums reikalinga medicinos prietaisų registravimo paslauga.
 • Kosmetikos produktų notifikavimas
  Kosmetikos produktų notifikavimas yra svarbus žingsnis prieš pradedant prekiauti kosmetikos produktais Europos Sąjungoje. Štai pagrindiniai aspektai, kuriuos reikėtų žinoti: Reglamento atitikimas. Reglamentas (EB) Nr. 1223/2009: Nuo 2013 m. liepos 11 d. visi į Lietuvos rinką tiekiami kosmetikos produktai turi būti notifikuoti vadovaujantis šiuo reglamentu. Notifikavimo portalas. Pranešimai apie kosmetikos produktus teikiami per specialų Pranešimo (notifikavimo) apie kosmetikos gaminius portalą. Nanomedžiagų notifikavimas. Jei kosmetikos produktai turi nanomedžiagų, reikia atlikti papildomą notifikavimą pagal Reglamento (EB) Nr. 1223/2009 16 straipsnio nuostatas. Susisiekite su mumis, jeigu Jums reikalinga kosmetikos produktų notifikavimo paslauga.
 • Produktų ženklinimo taisyklių atitikimas
  Produktų ženklinimas yra svarbus procesas, kuris padeda vartotojams priimti informuotus sprendimus apie pirkinius. Produktų ženklinimas Europos Sąjungoje yra reglamentuojamas teisės aktais. Ženklinimas- tai informacija, susijusi su produktais, kuriai būdingi žodžiai, duomenys, prekės ženklai, registruotas prekės pavadinimas, vaizdai ir simboliai, kurie pateikiami ant pakuotės, dokumente, informaciniam lapelyje ar etiketėje pridedamuose prie produkto. Mūsų paslaugos: Teisės aktų atitikimas. Tikriname produktų pakuočių ženklinimo informaciją, įskaitant tekstą, ženklus, simbolius, vaizdų apipavidalinimą ir kt. Auditas ir rekomendacijos. Atliekame produktų ženklinimo auditus ir teikiame rekomendacijas. Susisiekite su mumis, jeigu Jums reikalinga produktų ženklinimo paslauga.

Kaip vyksta notifikavimo procesas?

Susipažinkite kaip vyksta maisto papildų, medicinos prietaisų, kosmetikos gaminių notifikavimo (registravimo) procesas.

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais ir trumpai nurodykite kokius produktus ir kuriose šalyse norite registruoti.

Dokumentų paruošimas

Išsiaiškiname jūsų norus, surenkame informaciją registracijai. Tuomet vykdomas teiginių, ženklinimo, pakuotės kokybinis bei kiekybinis vertinimas, teikiamios konsultacijos ir korekcijų pasiūlymai.

Dokumentų pateikimas

Notifikavimo paraiškos užpildymas, reikiamų tekstų paruošimas ir pateikimas atsakingoms institucijom.

Atstovavimas

Bendravimas su institucijomis, atsakymų parengimas ir pateikimas tol kol jūsų produktas bus sėkmingai notifikuotas.

Susisiekite dėl nemokamos konsultacijos

Klientų atsiliepimai

2.png

Greita ir maloni komunikacija! Paslauga atlikta greitai, kokybiškai. Taip pat mielai atsakė į visus klausimus ir paaiškino kur rasti daugiau informacijos.

Silvija

4.png

Labai profesionali komanda! Dirba greitai, rekomenduoju!

Joana

1.png

Dėkoju Be More komandai už profesionalų darbą registruojant maisto papildus. Tik šios įmonės specialistai sugebėjo greitai išspręsti problemas ir atlikti pilną notifikavimą Latvijoje.

Elmantas

Mūsų kontaktai

UAB "Be More"
K. Donelaičio g. 75C, Kaunas

+370 685 20222

 • LinkedIn

Susisiekite su mumis

Jūsų žinutė gauta! Susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau.

bottom of page