top of page

Darbuotojų nuoma

Reikalingi papildomi pajėgumai komandoje, bet nebegalite skirti naujų etatų? Be More teikia patikimas ir efektyvias darbuotojų nuomos paslaugas, pritaikytas Jūsų įmonės poreikiams. Mūsų tikslas - padėti Jums rasti tinkamiausią, kvalifikuotą personalą ir juo rūpintis, kad Jūsų verslas galėtų tęsti savo veiklą be jokių trukdžių.

Mūsų paslaugų spektras apima trumpalaikes ir ilgalaikes darbo jėgos nuomos sutartis, taip pat personalo atrankos ir priežiūros paslaugas, bei darbo priemonių (mašina, telefonas, kompiuteris ir pan.) aprūpinimą. 
Per daugiau nei 20 metų patirtį šioje srityje esame sukaupę teisingą patirtį, partnerių pasitikėjimą ir darbuotojų duomenų bazes bei kontaktus, kurie užtikrina greitą geriausio jums tinkančio darbuotojo suradimą.

Pagrinde koncentruojames į medicininio personalo nuomą (pvz. medicinos atstovai), tačiau galime padėti ir su kitų sričių darbuotojais.

Suprantame, kad kiekviena įmonė yra skirtinga, todėl mes sukūrėme lanksčias paslaugas, kad galėtume atitikti Jūsų poreikius. Mes tikime, kad kvalifikuoti darbuotojai yra svarbiausia bet kurios sėkmingos įmonės raktas.

Taigi jei ieškote papildomų darbuotojų prašome susisiekti su mumis. Mes mielai Jums padėsime!

Kaip tai veikia?

Jūsų poreikiai

Susisiekite ir pateikite informaciją apie jums reikalingus darbuotojus

Atranka

Naudodamiesi ilgamete patirtimi, surinkta duomenų baze bei kitomis priemonėmis padėsime jums surasti tinkamiausią darbuotoją

Nuoma

Pasirašoma sutartis su darbuotoju. Jūs gaunate kvalifikuotą specialistą, o mes pasirūpiname visomis administracinėmis pareigomis.

KONTAKTAI

UAB "Be More"

K. Donelaičio g. 75C, Kaunas

+370 685 20222

  • LinkedIn

Susisiekite su mumis:

Jūsų žinutė gauta! Susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau

bottom of page