top of page

Distribucija

"Be More" siūlo produktų atstovavimo ir distribucijos paslaugas. Jei jūsų verslui reikia patikimo partnerio, kuris padėtų jūsų produktams pasiekti platesnes auditorijas ir efektyviai jas didinti, tuomet mes esame čia, kad Jums padėtume.

Dirbame su daugeliu mažmeninės prekybos partnerių Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Stipriai koncentruojames į elektroninę prekybą.

Mes užtikriname profesionalų ir individualų požiūrį į kiekvieną klientą, kad pasiektume geriausius rezultatus.

Mūsų paslaugų spektras apima visą produktų atstovavimo ir distribucijos grandinę. Į tai įeina rinkos analizė, konkurencijos tyrimai, pardavimų strategijų kūrimas, pardavimo vietų suderinimas ir valdymas, prekybos kanalų parinkimas, produktų pristatymas rinkai, prekybos derybos, logistikos organizavimas ir daugelis kitų paslaugų.
 

Mūsų tikslas yra padėti jums sėkmingai plėtoti jūsų verslą ir padidinti jūsų produktų pardavimus. Mes siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo su mūsų klientais, todėl dedame didelį dėmesį produktų kokybei, klientų poreikiams ir siekiame pasiūlyti efektyvias ir inovatyvias sprendimus, pritaikytus individualiai kiekvienam produktui.

Jeigu ieškote patikimo distributoriaus susisiekite su mumis jau šiandien!

Adresas

K. Donelaičio g. 75C, Kaunas

Telefonas

+370 685 20222

E.paštas

Sekite mus

  • LinkedIn
bottom of page